Skip links

Hakkımızda

Sürdürülebilirlik yolculuğunuzu destekliyoruz…

Günümüz dünyasında çevresel, sosyal ve ekonomik dengeyi kurmak kurumların önüne farklı zorluklar ve fırsatlar çıkarıyor. İçinde onlarca farklı konu bulunduran sürdürülebilirlik kavramı ise bu dengeyi kurmak için en önemli yol gösterici konumunda.

Biliyoruz ki, yeniden şekillenen bu dünyada kurumlar sadece ekonomik değil çevresel ve sosyal karlılığı da göz önünde bulundurarak varlığını sürdürebilir. Bunun için farklı bakış açıları ve olgunluk seviyesine sahip olan kurumlar iş yapışlarını yeniden hayal edebilir, bu hedefi nasıl gerçekleştirebileceği üzerine düşünebilir, karar verilen adımları ve faaliyetleri anlamlandırabilir ve tüm bu aşamaların sonunda hayal ettiği yeni iş yapış biçimini tasarlayıp uygulamaya alabilir

Müşterilerimize sürdürülebilirlik yolculuklarında destek olmak adına uluslararası danışmanlık şirketlerinde edindiğimiz sektörel tecrübeyi getiriyor, onlarla takım arkadaşı olarak sorunlara beraber çözüm buluyoruz.

Ezgi Eğribozlu

Sustainee Kurucusu

Galatasaray Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Ezgi, son sınıfta aldığı kalkınma ekonomisi dersinin de verdiği ilhamla Foundation Renault bursuna başvurarak Paris’te ParisTech ve Ecole Polytechnique işbirliği ile sürdürülebilir kalkınma üzerine master yaptı. 2016-2017 yıllarında master programımı tamamladı ve bu süreçte Türkiye’de İktisadi Kalkınma Vakfı’nda staj yaptı.

Paris’ten döndükten sonra ise Ocak 2018’de PwC Türkiye’de sürdürülebilirlik danışmanı olarak işe başladı. Kariyeri boyunca pek çok farklı sektörden şirketlerin sürdürülebilirlik stratejilerinin oluşturulması, risk ve fırsatlarının belirlenmesi, performanslarının iyileştirmesi kapsamında birçok proje gerçekleştirdi. Aynı zamanda PwC içerisinde finansal olmayan verilerin denetimine ilişkin de birçok projeyi yürütme şansı oldu. 2020 yılında PwC’de sürdürülebilirlik müdürlüğüne terfi etti. 2020’den 2022 yılı Eylül ayına kadar PwC’de sürdürülebilirlik danışmanlığı kapsamında birçok farklı projenin liderliğini yaptı. 2022 yılının Eylül ayından itibaren ise edindiği tüm tecrübeyi kendi danışmanlık şirketi üzerinden iş dünyasına yansıtmak adına Sustainee’yi kurdu.

Yeniden hayal et
Yeniden düşün
Yeniden anlamlandır
Yeniden tasarla

İş yapış biçimini ve anlayışını,